جلسه مشترک هلدینگ سیاحتی پارسیان با هیأت بازرگانی اتریش

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ مذهبی

جلسه مدیران هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان وهیات بازرگانی اتریش با هدف معرفی توانمندی‌های طرفین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان، جلسه مذاکره B2B مدیران هلدینگ و بخش بازرگانی سفارت اتریش به همراه هیأت بازرگانی از این کشور، روز دوشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۳ با حضور اعضای هیات مدیره هلدینگ به همراهی مدیران ارشد ایشان و گروه اتریشی متشکل از شرکت های فعال در صنعت گردشگری در مکان ستاد هلدینگ برگزار شد .

بنابراین گزارش در ابتدای جلسه مهندس پوراکبریان مدیر عامل شرکت مادر تخصصی  ضمن خیرمقدم به مهمانان، به معرفی فعالیت‌های بنیاد مستضعفان، هلدینگ و شرکت‌های تحت پوشش پرداخت و سپس نمایندگان هر یک از شرکت های حاضر نیز توضیحاتی درمورد فعالیت‌هایشان در زمینه گردشگری، تجهیز مجموعه‌های ورزشی زمستانی و مراکز تفریحی، آژانس گردشگری Incoming، مشاوره بین المللی گردشگری منطقه ای، طراحی، نصب و تجهیز خطوط تله کابین و آموزش هتلداری بیان نمودند. 

گفتنیاست : در پایان این جلسه مدیران ارشد هلدینگ بنیاد مستضعفان با نمایندگان شرکت های فعال مرتبط با رشته فعالیت خود به صورت B2B به مذاکره پرداختند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم