برگزاری دوره های تکمیلی تثبیت ویژه حافظان قرآن

۲۰ مهر ۱۳۹۶ مذهبی

مسئول شعبه رسالت بانوان بزرگسال جامعة القرآن استان گفت: دوره ‌های تکمیلی ویژه حافظانی که دوره تخصصیشانمانند تثبیت و صوت و لحن را به پایان رسانیده اند چهارشنبه ها و دوره تکمیلی نیز روزهای پنجشنبه برگزار می‌ شود.

برگزاری دوره های تکمیلی تثبیت ویژه حافظان قرآنمنتظران ظهورمنیر روحی، مسئول شعبه رسالت بانوان بزرگسال جامعة القرآن استان تهران با بیان اینکه دوره های آموزشی ویژه بانوان در ترم پاییز برگزار می شود، گفت: دوره های تدبر در قرآن، حفظ مقطعی و دوره تجوید فشرده پیش نیاز دوره حفظ در این ترم برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه دوره بیان احکام ویژه بانوان نیز دوشنبه ها و چهارشنبه های هر هفته برگزار می شود، خاطرنشان کرد: اولین جلسه این دوره روز گذشته ۱۷ مهرماه با حضور جمعی از بانوان برگزار شد.

 

روحی با اشاره به برپایی دوره هایی ویژه قرآن آموزان دوره تخصصی یک ساله حفظ اظهار کرد: دوره هایی مانند پاسخ به شبهات، روش های تبلیغ با تدریس حامد هندی و قدرت ابراز بیان نیز برگزار می شود.

 

مسئول شعبه رسالت بانوان بزرگسال جامعة القرآن استان تهران تصریح کرد: دوره ‌های تکمیلی ویژه حافظانی که دوره تخصصیشان را به پایان رسانیده اند مانند تثبیت و صوت و لحن چهارشنبه ها و دوره تکمیلی نیز روزهای پنجشنبه نیز برگزار می‌ شود.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم